top of page

Друзі маємо гарну новину!

Виноробня із Маріуполя"Вина Приазов'я" взяли участь в дегустаційному заході 5StarWines

Захід проходив в Італії, в місті Верона, з 16 по 18 червня 2021 року. Він привертає увагу всіх виноробів, що інвестують в поліпшення своїх вин. Жюрі, яке складається з висококваліфікованих винних фахівців з усього світу оцінють вино.  Методика оцінки вина по системі OIV (Міжнародна організація виноградарства та виноробства). На виставці 5StarWines & Wine Without Walls 2021 року був відібрано понад 2000 зразків, що отримали 85 і більше балів.

Вітаємо Сергія Голубченка із першими міжнародними нагородами. Ось як винороб прокоментував цю подію: «На конкурс 5StarWines у Верону ми відправили сім вин. Ми гідно представили нашу країну і наш регіон, показавши гарні результати, усі вина отримали бали в діапазоні від 85 до 87 балів. Яку оцінку отримало кожне вино нашого виробництва, можете побачити на сертифікатах. Ми пишаємося нашими результатами і не зупинимось на досягнутому.»

5StarWines(Merlot)_page-0001.jpg

Для довідки: Оціночні рекомендації OIV наступні: 92 і вище - Grand gold, 85-91 - золото, срібло - 82-84, бронза - не менш 80.

bottom of page