ТОВ «Винхол Оксамитне»

с. Оксамитне, Болградський район, Одеська область

Підприємство «Винхол Оксамитне» засноване у 1998 році на території, де 120 років тому розташовувалося виноградне шато графа Давидова. Вигідне розташування, помірний клімат і благодатні ґрунти ідеально підходять для вирощування виноградної лози та виробництва вина. Виноробня займається вирощуванням і продажем виноматеріалу компаніям-партнерам. Загальна площа виноградників становить майже 1000 га, з яких 540 га власні.

Крім виробництва та постачання виноматеріалу підприємство має власний розлив у пляшки тихого та ігристого вин. Завод розташований на відстані 7 км від виноградників. Компанія має власні бренди «Tintarella», «Villa Tinta», «Vinhol» та «Odessa Black». Об’єм виробництва сягає 400 тис. пляшок на рік, значна частина з яких йде на експорт у Румунію та Німеччину.

ТЕРУАР

Виноградники розташовані у долині озера Ялпуг. Ґрунти суглинисті, кількість кущів на 1 гектар складає від 2650 до 3000 шт. Невелика кількість вина витримується у бочці для експерименту.

ЕНОТУРИЗМ

На підприємстві працює винний магазин, де можна продегустувати вина та отримати вичерпну інформацію про «Оксамитне» і його історію.

ВИРОБНИЦТВО

Виноробне господарство оснащене сучасним європейським обладнанням для всіх етапів виробництва: починаючи з італійських дробарок і французьких пневматичних пресів для ретельного і ніжного пресування винограду, закінчуючи італійської лінією розливу тихих та ігристих вин. Підприємство «Винхол Оксамитне» має власну сертифіковану лабораторію для контролю виробничого процесу та якості вина.

оцінка Гіда

82 бали

оцінка Гіда

83 бали

оцінка Гіда

86 балів

оцінка Гіда

86 балів

Sukholimanskiy

Villa Tinta

сухе, біле

Merlot

Villa Tinta

сухе, червоне

Cabernet

Villa Tinta

сухе, червоне

Odesa Black

Villa Tinta

сухе, червоне

оцінка Гіда

89 балів

Chardonnay Villa Tinta

сухе, біле

© 2020 Винний Гід України