top of page

ТОВ «Винхол Оксамитне»

IMG_0362.JPG

с. Оксамитне, Болградський район, Одеська область

Підприємство «Винхол Оксамитне» засноване у 1998 році на території, де 120 років тому розташовувалося виноградне шато графа Давидова. Вигідне розташування, помірний клімат і благодатні ґрунти ідеально підходять для вирощування виноградної лози та виробництва вина. Виноробня займається вирощуванням і продажем виноматеріалу компаніям-партнерам. Загальна площа виноградників становить майже 1000 га, з яких 540 га власні.

Крім виробництва та постачання виноматеріалу підприємство має власний розлив у пляшки тихого та ігристого вин. Завод розташований на відстані 7 км від виноградників. Компанія має власні бренди «Tintarella», «Villa Tinta», «Vinhol» та «Odessa Black». Об’єм виробництва сягає 400 тис. пляшок на рік, значна частина з яких йде на експорт у Румунію та Німеччину.

Image00004.jpg

ТЕРУАР

Виноградники розташовані у долині озера Ялпуг. Ґрунти суглинисті, кількість кущів на 1 гектар складає від 2650 до 3000 шт. Невелика кількість вина витримується у бочці для експерименту.

ЕНОТУРИЗМ

На підприємстві працює винний магазин, де можна продегустувати вина та отримати вичерпну інформацію про «Оксамитне» і його історію.

ВИРОБНИЦТВО

Виноробне господарство оснащене сучасним європейським обладнанням для всіх етапів виробництва: починаючи з італійських дробарок і французьких пневматичних пресів для ретельного і ніжного пресування винограду, закінчуючи італійської лінією розливу тихих та ігристих вин. Підприємство «Винхол Оксамитне» має власну сертифіковану лабораторію для контролю виробничого процесу та якості вина.

bottom of page