top of page

Винний дім Гігінеішвілі

5d0b5f5f0303b_original_w859_h569.jpg

с. Корделівка, Калинівський район, Вінницька область

У 2010 році Володимир Гігінеішвілі, власник виноробні, зробив перші кроки у напрямку виноробства. Господар йшов за покликом серця, зважаючи на походження, продовжив славетні грузинські традиції виноробів в Україні, зокрема на Поділлі.

Вже у 2013 році запрацювала виноробня «Винний дім Гігінеішвілі». На сьогоднішній день виробництво уособлює високотехнологічне оснащення, інноваційні технології, окрім того, відбувається закупка сировини тільки найвищої якості. Технолог-винороб Заза Іорданішвілі особисто приймає виноград та відбирає найкращі грона. Не останнім параметром є кількість цукру у винограді, кислотність і термін збору винограду. А найголовніше — його доставка на виноробню у найкоротші терміни спеціальним транспортом зі збереженням низької температури. Виноград доставляють із виноградників Одеської області.

Виноробня у 2017 році отримала ліцензію на виробництво та збут виноробної продукції.

IMG_0037-1.jpg

ВИРОБНИЦТВО

Для власних виноградників обрано Могилів-Подільський район на Південно-Східному схилі площею у 16 га. На сьогодні засаджено вже 2 га. Ґрунти: пісковик, вапняк.

Об’єм виробництва на рік сягає 30 тисяч літрів, у планах збільшити об’єм до 50 тисяч літрів на рік. Для витримки вина використовується бочка французького дуба. За 2020 рік закуплено новий потужний прес італійського виробництва, розширено винний погріб для зберігання та витримки вина. Також у 2020 році було розлито вина із витримкою у дубовій бочці.

IMG_0017.JPG
IMG_0885.png
IMG_0883.png
IMG_0880.png

оцінка Гіда

83 бали

Бронзова медаль.png
IMG_0887.png

оцінка Гіда

83 бали

Бронзова медаль.png

Аліберне

сухе, червоне

Каберне

сухе, червоне

Мерло

сухе, червоне

Ркацителі

сухе, біле

bottom of page