Виноробня «Korus wine»

м. Кропивницький, Кіровоградська область

Ковалевський Руслан, власник виноробні, почав займатися виноробством у 2014 році. Виробництво розташоване на подвір’ї, на площі 12 кв. м.

Об’єм виробництва всього 2000 л. Виноград купується в в Причорномор'ї  (Миколаївська, Херсонська області). Посаджено власний виноградник на 0,2 га землі у Кропивницькому районі, але він створений більшою мірою для дослідження сортових особливостей та вирощування європейських сортів на центральній частині України. Ґрунт піщаний.

Посаджені такі сорти як: Йоханітер, Требіано, Сіра, Монтепульчано, Рислінг, Альбариньо, Пінотаж, Піно Блан, Грюнер Вертлінер, Соляріс, а також Сухолиманський білий. Але виноградник висаджений у 2016-2017 роках, є ще дуже молодим, тому поки не плодоносить на повну силу. Експериментальні сорти винограду висаджені у кількості 600 лоз свого виноградника: Соляріс, Пінотаж, Триб'яно, Фалангіно, Піно Грі, Рислінг, Віоньє.

Стилістика вин: ароматні легкі білі та рожеві, й не витримані у бочках, червоні ж із витримкою у пляшці від 6 до 12 місяців. З 2019 року на виноробні почали виробляти ігристі вина класичним методом шампанізації з Мускаста і Соляріса.

оцінка Гіда

83 бали

Merlot

сухе, червоне

оцінка Гіда

86 балів

Rose Blend

сухе, рожеве

оцінка Гіда

85 балів

Muskat Ottonel

сухе, біле

© 2021 Винний Гід України