top of page

Виноробня «SliVino»

IMG_0222.JPG

с. Сливине, Миколаївський район, Миколаївська область

Виноробня розташована в історичній зоні. З 1900 по 1917 року Анатолій Бредіхін заснував одне з найбільших винних шато на Миколаївщині. Група ентузіастів віднайшла залишки підвалів шато неподалік села Сливине. Це й надихнуло родину Молчанових у 2012 році висадити першу невеличку експериментальну плантацію винограду площею 0,5 га.

Власник виноробні, Молчанов Георгій Михайлович, вже у 2017 році презентував вино власного виробництва на дегустаціях та конкурсах різних рівнів. Там вина «SliVino» почали отримувати перші професійні відгуки та довгоочікувані нагороди. Того ж року збудовано невеличку виноробню в стилістиці ХІХ століття.

IMG_0216.JPG

ТЕРУАР

Ділянка розташована на схилах Південного Бугу. Площа виноградників складає 6 га. Ґрунти: червона глина, пісковик. Кількість лози на 1 га від 2600 до 3300 кущів.

ЕНОТУРИЗМ

Регулярно проводяться дегустації для гостей від 2 до 20 осіб. Презентують шість позицій вина. На перспективу буде облаштовано невеличкий готель на території виноробні. З пагорба відкривається мальовничий вид на Південний Буг.

ВИРОБНИЦТВО

Об’єм виробництва складає 5000 літрів на рік. Для витримки вина використовується баріка українського виробництва. Виноробня створює екологічно чисте вино на диких дріжджах, без домішок та консервантів. У листопаді 2018 року виноробня «SliVino» першою в Україні отримала ліцензію для крафтових виноробів.

IMG_1044.png
IMG_1046.png

оцінка Гіда

80 балів

Бронзова медаль.png

Вино Миколаївщини №1

Special Edition

сухе, біле

Скарби Бредіхіна Каберне

сухе, червоне

bottom of page