top of page

Виноробня «V.Petrov»

Image00006.jpg

с.Струмок, Татарбунарський район, Одеська область

Виноробне господарство Wine Petrov засноване у 2003 році. Сімейну виноробню очолює Валерій Петрович Петров. До 2003 року родина Петрових поступово починала робити перші кроки для виробництва власного вина. У 1993 році було організовано фермерське господарство з 40 га промислових сортів винограду. Зібраний врожай реалізовували виноробним підприємствам.

 

Отримавши профільне навчання в Одеській харчовій академії, дружина Світлана та син Вадим здобули професію технолога, що дало поштовх для створення власного виробництва. Діана Петрова, дочка, закінчила Київську аграрну академію за спеціальністю «Агроном багаторічник». На сьогодні сім’я Петрових обрала напрям органічного виноробства та отримала відповідні сертифікати з виробництва органічної продукції, врожай 2014 та 2015 років.

Depositphotos_76946765_xl-2015.jpg

ТЕРУАР

Місце розташування господарства в с. Струмок сприятливе для виробництва вина, оскільки лежить на одній географічній паралелі з відомою французькою провінцією Бордо. Саме для такого бордоського напряму виноробства і було закладено понад 76 га виноградників. Щільність — 4000 кущів на 1 га. Вік лози — 15 років.

Ґрунти: південний сірий чорнозем. Об’єм виробництва складає від 20 до 30 тисяч літрів на рік.

bottom of page