Виноробня «Вина Гулієвих»

мт. Великодолинське, Овідіопольський район, Одеська область

Сім’я Гулієвих — це приклад династії виноградарів та виноробів у четвертому поколінні. Ще сто років тому історія родинного виноградарства розпочалася з Грузії, славетного виноградного краю поблизу Телаві. Першим із родини, хто посадив виноград за межами Грузії, був Рубен Вартанович Гулієв. Ідея створення «Вин Гулієвих» належить Роберту Гулієву.

 

До 2005 року в Роберта Гулієва вже був великий виноробний досвід роботи в Інституті виноградарства і виноробства ім. В. Таїрова. Перші виноградники були закладені у 1998-1999 роках.

Вина витримують у дубових бочках американського та французького дубів. У наявності 295 бочок. Білі вина витримуються 9 місяців, витримка червоних вин — 12 місяців.

ТЕРУАР

Виноградники розташовані між узбережжям Чорного моря та Дністровським лиманом. Площа ділянки 1000 га — 3300 кущів на гектар. Вік лози від 15 років.

Клімат центральної частини Одеської області підходить для вирощування майже усіх міжнародних сортів винограду завдяки 290 сонячним дням на рік.

На території переважають ґрунти південного чорнозему суглинистого і легко-суглинистого механічного складу. Товщина родючого шару сягає 40 сантиметрів. Коріння винограду отримує рясне живлення, тому при врожайності понад 100 центнерів з гектара зберігається виноробна цінність ягід. Щільність суглинкових ґрунтів зумовлює появу яскравої гами квіткових ароматів у винах.

оцінка Гіда

84 бали

оцінка Гіда

83 бали

оцінка Гіда

83 бали

оцінка Гіда

81 бал

Merlot

сухе, червоне

Saperavi

сухе, червоне

Rose

сухе, рожеве

Sauvignon

сухе, біле

оцінка Гіда

85 балів

оцінка Гіда

85 балів

оцінка Гіда

85 балів

оцінка Гіда

88 балів

Chardonnay

сухе, біле

Cabernet

сухе, червоне

Cabernet Reserve

сухе, червоне

Chardonnay Reserve

сухе, біле

© 2021 Винний Гід України