top of page

Wine&Spirits Ukraine

23-25 ​​жовтня в МВЦ (Броварський пр-т, 15) відбудеться друга міжнародна виставка вина та алкогольної продукції Wine & Spirits Ukraine.

51002104dod1-01-big.jpg

Wine & Spirits Ukraine — це місце зустрічі виробників з усього світу з сомельє, імпортерами, дистриб'юторами, представниками роздрібного та ресторанного бізнесу з України та зарубіжжя. Першу виставку Wine & Spirits Ukraine, яка пройшла в жовтні 2018 року, відвідали 5560 фахівців з усіх регіонів України та 27 країн світу. Укладено контракти на поставку продукції в країни Балтії, Європи, Ізраїль, ПАР, Австралії, США та інші.

Каталог виставки https://wineandspirits.com.ua/catalogue/

У цьому році для зручності учасників і відвідувачів будуть впроваджені нові сервіси:

1) До виставки буде працювати система матч-мейкінг, де учасники та відвідувачі зможуть заздалегідь призначити зустрічі один з одним, тим самим максимально ефективно розпланувати свою роботу протягом трьох днів виставки.


2) Під час виставки буде працювати програма "Дегустаційні замітки", де відвідувач зможе поставити оцінку кожному представленому на виставці зразком, доповнивши її своїми коментарями. Для сомельє і байеров це зручна альтернатива паперовим для дегустації листам, а для виробників - унікальна можливість зібрати анонімні оцінні дані свого продукту.

У дні роботи виставки планується насичена ділова програма, в рамках якої відбудуться Wine & Spirits Congress, де буде презентовано бренд "Вина України", конференції, семінари та майстер-класи, а також Міжнародний дегустаційний конкурс Ukraine Wine & Spirits Awards за підтримки Асоціації Сомельє України та Міжнародної Асоціації Сомельє , де кращі сомельє України та Європи протягом 2-х днів будуть дегустувати вина і спиртні напої сліпим методом. За результатами конкурсу будуть видані медалі з правом розміщення на етикетці продукції.

Реєстрація https://wineandspirits.com.ua/registration_wine/
 

bottom of page