top of page

Запрошуємо до Винного Гіду України 2021

«Винний Гід України» запрошує промислові підприємства виноробної галузі та крафтові виноробні взяти участь в проєкті 2021 року. Наша спільна робота важлива в цілому для розвитку галузі, популяризації вітчизняного виробника для широкого загалу. Незабаром ми розпочнемо нашу кропітку роботу. Про дати поїздок та дегустацій повідомимо усіх особисто.

Для участі в проєкті необхідні дві умови. Запросити нас разом із представником асоціації сомельє України на підприємство та надати актуальну інформацію про виноробню. Друга умова, надати нам у визначений час взірці вина для проведення дегустації у заплановані терміни.

 

Єдине питання, яке завжди виникає у нових учасників проєкту: Яка вартість участі в проєкті? Участь у проєкті для виноробних господарств БЕЗКОШТОВНА! Адже ми створили максимально незалежний проєкт.  Ми надаємо чесну, справедливу інформацію про вино, яке оцінює незалежна комісія. Комісія складається із числа сомельє, які є дійсними членами «Асоціації сомельє України» та мають величезний досвід та відповідну освіту.  Зокрема міжнародний диплом WSET (www.uwss.com.ua), різних рівнів. 

Окрім цього ми розуміємо що не кожний крафтовий винороб має змогу оплатити участь у конкурсі, або фестивалі, а думка незалежних експертів про їх вино є надзвичайно важливою. Кожне вино створене з часткою душі винороба, вкладено чи малу працю та натхнення. Не дарма наші крафтові винороби другий рік поспіль відзначені високими нагородами «Винний Гід України».

3003.jpg

Окремо хочемо зупинитись на оцінюванні вина нашими експертами. Вибір організаторів припав на стобальну систему розроблену МОВВ (OIV) - Міжнародною організацією виноградарства і виноробства (Париж). Цій міжурядовій організації без малого сто років (включаючи історію до її реформації), в неї входять 45 держав-членів.

Велика, авторитетна, профільна організація розробила шкалу, відповідно до якої такі параметри як:

° Прозорість

° Колір

° Чистота аромату

° Позитивна інтенсивність аромату

° Якість аромату

° Чистота смаку

° Інтенсивність смаку

° Післясмак

° Якість смаку

° Загальне враження про гармонію

Усі ці параметри мають різну вагу вкладу в сумарну оцінку максимум в 100 балів, де прохідний бал для вина це 75 балів. В книзі буде фото вина, опис, еногастрономічні уподобання без зазначення балів. Самі номінації розбито наступним чином:

80-84 – бронза      85-89 – срібло 90-100 – золото.

Щиро сподіваємось познайомитись із новими учасниками та не забуваємо про вже знаних виноробів із попередніх видань «Винного Гіда України».

Запрошуємо потенційних рекламодавців підтримати українських виноробів та розмістити рекламу свого підприємства у друкованому виданні «Винний Гід України» 2021 та на сайті проєкту. Подробиці за посиланням 

Контакти керівника проєкту:

Дмитро Семків

+380676261209

dmitry.semkiv@reikartz.com 

bottom of page