top of page

Зберігання вина сьогодні!
 

Вино з давніх давен прийнято зберігати у винних погребах - прохолода, вологість, темрява і спокій сприятливо позначалися на вишуканих смакових якостях благородного напою. Вино не полюбляє прямих сонячних променів, вібрації, невідповідної вологості і температури. Будь-яка метушня - відхилення навколишнього середовища від норми здатні зіпсувати і смак, і аромат. І в цьому немає ніякої містики. Але дотримання певних правил зберігання дозволить отримати незрівнянне задоволення від вина, а нехтування ними - перетворити дорогоцінний нектар на щось буденне.

вгу фото сайт.jpg

Для підтримання найкращих умов зберігання вина сьогодні часто використовуються винні шафи. Адже вони дозволяють відтворити класичні оптимальні умови для зберігання та дозрівання примхливого напою, практично ідентичні природним умовам винного льоху.

Сучасні винні шафи, як правило, оснащені кількома різними температурними зонами для зберігання різного вина при відповідній йому температурі, можливістю встановлювати температуру для кожної температурної зони окремо. Двері  із спеціального скла не пропускають ультрафіолетові промені. Внутрішнє освітлення камер - неонові лампи, світло яких не здатне завдати шкоди вину. Конструкція кріплення компресора запобігає передачі вібрації на корпус винної шафи. Таким чином витримуються оптимальні умови для найкращого зберігання вина та його витонченого оригінального смаку.

Щоб обрати найбільш відповідний варіант винної шафи найкраще попередньо порадитися із спеціалістами, що допоможуть підібрати ідеальний варіант з урахуванням дизайну, специфіки, розміру та характеристик необхідного обладнання. Компанія PROFITEX, що вже практично 20 років займається комплексним оснащенням закладів HoReCa та самостійно імпортує надійне професійне обладнання глобальних виробників в Україну, зможе проконсультувати та забезпечити бездоганним варіантом винної шафи, щоб зберегти для кожного поціновувача незрівнянне задоволення від смаку вина.

Посилання на сайт Profitex - https://profitex.ua/

bottom of page